Sayfalar

6 Mayıs 2016 Cuma

5 Blogger 1 ürün : Clavis Mayaj Ürünleri İncelemesiMerhabalar,

Bugün 5 Blogger 1 Ürün yazılarımızın yeni konuğu Zümrüt Kozmetik ' ten denememiz için yollanan bu 5 farklı ürün oldu.

Firma 36 yıldır hem Türkiye hem de diğer ülkelerde satılmakta.Daha önceden hiç karşılaşmamış olduğum bu markanın ürünleri küçük kozmetik dükkanlarında çok uygun fiyatlara satılmaktaymış.
Resimdeki gibi 4 adet Clavis 1 adet Judi Dipliner kargomdan çıktı. Diğer firmaların gönderine kıyasla çok baştan sağma bir şekilde kargo poşetine konup gönderildiği için 3'lü farın aynası şekildeki gibi kırık geldi. Toz gibi parçalanmadığına şükretmeli. 

İlk olarak görsellerden bahsedecek olursam:

*Ürünlerin dış ambalajları hiç hoş değil. Resmen dışına bakınca ben kalitesizim der gibi duruyor.
Kesinlikle geliştirilmeli.
*Ürünlerin ambalajlarında üretim tarihi ya da son kullanma tarihi gibi hiçbir ibre yer almıyor.
Kesinlikle bulunmalı.
*İçerikten bahsedecek olursam :
Dimethicone,talc,mica mevcutmuş.

*Ürün ambajları,bilgileri görsel olarak daha iyi hale getirilse belki de daha iyi şekilde duyulabilecek bir marka olabilir ?

Clavis Lipstik 78:İlk olarak bu ürünü anlatmak istiyorum.Çünkü rengine bayıldım desem ??
Ruju sürerken dudağınızda kayar gibi bir yapısı var. Tam olarak kremsi olmasa da sürümü rahat ve mat rujlara benzemekte.Tek sürüşte rengini dudağa veriyor. Ruj bir şeyler yemediğim sürece 2 saat dudağımda kaldı.Rujlar internette ki bilgilere göre E vitamini içermekteymiş.

Clavis Terracotta Blusher 90:Ürünün içinde altın ışıltıları bulunuyor simli gibi bir görüntüsü var.
Ürünü allık olarak kullandım.Kullanırken tozutma olmaması çok güzel ama iyi bir pigmentasyonu yok bu yüzden yaklaşık 2-3 saat içinde uçup gitti.Gündelik bir makyajda kullanılıp tazeleme yapılabilir.


Clavis Eye Shadow Trio 53:
Günlük hayatta çok koyu farlar kullanmayı sevmeyen biri olarak bu renkler tam benlik. Bu ürünün pigmentasyonu daha iyi. Sürerken tozutma olsa da kalıcılığı hoşuma gitti. 

Clavis Teracotta 121:

3'lü far gibi yine ışıltılı. Pigmentosayonu orta seviyede fakat maalesef yine tozutuyor. Çok ışıltı sevmediğim için ürünü sadece 3 kez uyguladım. Ama ışıltı sevenler için orta seviyede günlük makyaj için kullanılabilir.

JU-DI Dipliner:Ürünü dipliner yerine eyeliner şeklinde uyguladım. Üründe rahatsız edici bir koku yok. Fırçasının çok sert yapıda olmaması, kolay sürümü beni mutlu etti. Sürerken biraz ıslak bir yapısı var. Ama çabuk sabitleniyor diyebilirim. Tek seferde tam rengi vermiyor. Kalıcılık sorunu yaşamadım. işe giderken sabah 8 gibi uygulamama rağmen akşam 8 de hala güzel bir görünüm mevcut.Zümrüt Kozmetik'e bu ürünler için teşekkürler. 

Umarım ambalaj,içerik ve tarih gibi konularda marka kendini geliştirir.


İlke'nin blogu için buraya
Pınar'ın blogu için buraya
Mehtap'ın blogu için buraya
Özlem'in blogu için buraya

tıklayarak diğer blogger arkadaşlarımın ürünler hakkındaki yorumlarına ulaşabilirsiniz.

Bu ürünleri önceden deneyenleriniz var mı?

Sevgiler..Hiç yorum yok:

Yorum Gönder