Sayfalar

26 Nisan 2016 Salı

4 Blogger 1 Ürün & Esterel Cosmetics Ürünleri

Merhabalar,

Bugün ilk kez duyduğumda önyargıyla yaklaştığım ama denediğim de benden geçer not alan  ve gerçekten memnun kaldığım Esterel Göz kalemi ve diplenerini anlatacağım.

 Öncelikle Esterel hakkında kısa bir bilgi vereyim.
**Esterel kimdir? Ben duymadım diyenleri duyar gibiyim. Esterel bir Alman markası olup Mat kozmetik tarafından ülkemize getirilmiştir.


Göz kalemlerim Super Longlasting Eyeliner serisinden 402 Ultra Dark Black ve 405 Ultra Green. Dipliner ise 701 Black.

Ürünlerin sırasıyla swachları bu şekilde:Siyah dedin mi yoğun olmalı diyenlerdenim göz makyajında. O yüzden 402 numara tam benim için yaratılmış diyorum. Yoğun,yumuşak dokunuşlu sürümü jel yapılı kalemler gibi.

Tek hamlede mükemmel gözler ortaya çıkıyor.Yoğunluğundan dolayı tekrar üstünden geçmeme de gerek kalmıyor. 

Birçok göz kalemi kullandım ve hep hüsranla karşılaştım çünkü hep akıyorlardı. Bu gözümde akmayan 2.kalem oldu.Üstelik sabah evden çıkarken sürüyorum akşam hala aynı.


Ürünün tek eleştireceğim yanı ki o da yapıcı bir eleştiri olarak keşke açılıp kapanan kalem şeklinde olsaydı kalemtıraş ile uğraşmayı sevmiyorum.


Gelelim 701 Black Dipliner a ; ben bu tür ürünleri eyeliner sürer gibi sürmeyi tercih ediyorum.
 Yine aynı şekilde kullandım. Göz kapaklarım çok yağlı olmadığından ben de dağılma ve bulaşma olmadı. 7-8 saat geçmesine rağmen göz makyajım hala güzel gözüküyor.Dürüstçe söylüyorum ki eğer bir kez daha Esterel kalem,dipliner alır mısınız derlerse cevabım kesinlikle EVET olur.

Esterel Cosmeticsin dudak kalemleri de paylaşanlar da gördüğüm kadarıyla popüler. Fırsatım olursa onları da deneyeceğim.

Ürünü satın almak isteyenler için küçük bir bilgi:
Kalemler 7 tl'den satılıyor.
Dipliner 10.50 tl'den satılmaktaymış.

Ürün puanım: 10/9

İlke'nin yorumu için buraya
Özlem'in yorumu için buraya
Mehtap'ın yorumu için buraya
Pınar'ın yorumu için buraya
tıklayarak ürün hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz.1 yorum:

  1. Siyah kalem eyelinerın yapısı, koyuluğuna bayıldım. Fakat dipliner bende gözüm yaşadığı an ya da yanlışla elim nemli iken ellediğimde hemen bozuldu, aktı. Tekrar eyeliner ı alabilirim :)

    YanıtlaSil