Sayfalar

20 Ağustos 2015 Perşembe

Özgürlüğün Elli Tonu- Fifty Shades Freed / E L James

Merhabalar,

Serinin 3. ve son kitabıyla karşınızdayım bu sefer..


Kitap Adı: Özgürlüğün Elli Tonu

Yazar: E. L. James
Orjinal Adı: Fifty Shades Of Freed
Çeviri: Sevinç Seyla Tezcan
Yayınevi: Pegasus Yayınları
Basım Yılı: 2012
Sayfa Sayısı: 704
Tür: Erotic Romance
Seri: Elli Ton (Fifty Shades) Serisi #3

 Fifty Shades Trilogy
#1 Grinin Elli Tonu
#2 Karanlığın Elli Tonu
#3 Özgürlüğün Elli Tonu

ARKA KAPAKTAN:


Romantik,özgürleştirici ve kesinlikle bağımlılık yaratıcı.. 

Bu roman dengenizi sarsacak,sizi ele geçirecek ve ebediyen sizinle kalacak.


Anastasia Steele'in ne istediğini bilen göz alıcı iş adamı Christian Grey'le tanışması,her ikisinin de hayatlarını geri dönülmez biçimde değiştiren şehvetli bir ilişkinin kıvılcımını çakmıştır. Christian'ın sıra dışı zevkleri karşısında şoka uğrayan,ondan hem hoşlanan hem de korkan Ana,daha derin bir bağlılık istiyordur. Onun yanında tutmaya kararlı olan Christian,bunu kabul eder.


Şimdi her şeye sahiptirler;aşk,tutku,yakınlık,servet ve sonsuz olasılıklarla dolu bir dünya..Ana, Grey'i sevmenin kolay olmayacağını ve beraberliklerinin her ikisinin de tahmin edemeyeceği zorluklar getireceğinin her zaman farkında olmuştur.

Anastasia'nın kendi benliğinden ve bağımsızlığından ödün vermeden Grey'in yaşam stiline uyum sağlamayı öğrenmesi, Grey'inse kontrol dürtüsünü aşması ve kendisini altüst eden fırtınaları arkasında bırakması gerekmiştir. Ama geçmişle hesapları henüz kapanmıştır. Tam her şeye sahip gibi göründükleri bir anda, talihsizlik ve kader bir araya gelip Ana'nın en korkunç kabuslarını gerçeğe dönüştürür...Evet bir serinin daha sonuna geldik.yine bir mutlu son.. Kitabın başlarında böyle bir son olmaz mı acaba diye düşündüğüm oldu ama Chritian 'ın Ana ya olan bağlılığını gördükçe kesin mutlu son olur diyordum ve oldu.
Aile arasında küçük bir törenle evlenen çiftimiz mutlu bir aile tablosuyla olaya nokta koyuyor. Ben bu kitabıda bir çırpıda okudum.Gerek anlatımın akıcı oluşu gerek önceki kitaplardan gelen merak hemen bitirmeme sebep oldu. Öyle ki yan karakterleri okurken bazen şimdi sırasımı yaa diyesim geldi.

2.kitap Jack ile bitmişti hatırlarsınız bu kitapta onun olaylarıyla etkin bir şekilde devam ediyor.  Ve Bay Grey in Robinson ile buluşması çıldırdığımız anlardan biriydi eminimki.. Ana nın çıldırışının yanında az kalır belki..

Bu arada Kate de mutlu sonu buluyor. :)

Jack in Mia'yı kaçırdığı Ana'nın Mia'ya yardım etmek için çaresiz kaldığı o anlar kitabın soluksuz okunduğu anlardı...
Ne mi oldu? Mia kurtuldu mu diyenleri duyar gibiyim alın kitabı okumaya başlayın kızlar son ve çok güzel bir spoilerrrrr Ana hamile :)


Okuyanların yorumlarını bekliyorum..

Sevgilerle..
7 yorum:

 1. seriyi aldım ama henüz okuyamadım :(

  YanıtlaSil
 2. Kitabı çok güzel yorumlamışsın okumak istedim yani.. Yeni takipçinim sevgiler:))

  YanıtlaSil
 3. merhaba bloğunu yeni keşfettim ve takipdeyim bende seni bekliyorum :)

  YanıtlaSil
 4. Muhtesem blog 😊 bende yeniyim beklerim

  YanıtlaSil
 5. en yakın zamanda bende alıcam bu seriyi.. Bu arada buralarda çok yeniyim. bende bloguma beklerim http://esyspage.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil
 6. Kitabi bende okumadim ama artik aklimda takipcinim banada bekleim

  YanıtlaSil
 7. kitabı eşim okudu hemde bütün seriyi :) anlata anlata bitiremedi valla bu kitabı okurken beni gözü görmüyordu :DD sürükleyici ve ateşli bir aşk hikayesi en kısa zamanda okumayı planlıyorum :) bu arada takibe aldım sizi müsaitseniz sayfama beklerim sevgiler :) http://apaydindunyam.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil